56 494 31 06
ul. 18 Stycznia 19, 87-300 Brodnica

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy Garażowe

Wykonane z paneli o grubości 40 mm, stal wypełniona bezfreonową pianką poliuretanową o różnej strukturze powierzchni zewnętrznej. Panel pokryty poliestrem, z zabezpieczeniem uniemożliwiającym przytrzaśnięcie palców.

Możliwość montażu przeszkleń. Na indywidualne zamówienie możliwość wykonana bramy w dowolnym kolorze z palety RAL.

Bramy Przemysłowe

Wykonane z paneli o grubości 40 mm, stal wypełniona jest bezfreonową pianką poliuretanową z podwójnym wzmocnieniem. Prowadzenia bramy wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo.
Podstawowym przeznaczeniem jest zamknięcie otworów obiektów budowlanych, ochrona przed czynnikami atmosferycznymi, poprawienie izolacji termicznej budynków a także ograniczenie możliwości dostępu do obiektu osób trzecich.

 

BRAMY ROLOWANE

Bramy Garażowe

Bardzo ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca - brama pracuje w płaszczyźnie pionowej. Rolowane bramy garażowe to rozwiązanie wszechstronne, ponieważ bramę można zamontować zarówno w budynkach nowopowstałych jak i już istniejących. Bramy te są dobrym rozwiązaniem w przypadku gdy podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. 

Bramy Przemysłowe

Posiadają bardzo bezpieczne rozwiązania. Standardowo wyposażone są w trzy rodzaje zabezpieczeń: awaryjny system otwierania bramy, zabezpieczenie przed samoczynnym rozwinięciem się pancerza, zabezpieczenie przed przygnieceniem. Kolejną zaletą bramy przemysłowej jest jej praca w płaszczyźnie pionowej - pozwala to na swobodne manewrowanie pojazdami znajdującymi się w pobliżu bramy.