56 494 31 06
ul. 18 Stycznia 19, 87-300 Brodnica

Markizy firmy Dragon to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort, wygodę oraz jakość. Mechanizmy i elementy dekoracyjne wykonane są z trwałego aluminium co zapewnia wieloletnią trwałość.

Tkaniny Dickson z 10-letnią gwarancją zawierają filtr słoneczny, który zatrzymuje promienie UV w 90-100%, odbija ciepło w 70-95%, a przepuszczalność światła to 10-20%. Tkaniny są impregnowane na: wodę, pleśń, butwienie, zatłuszczenie, a ich powierzchnia jest antystatyczna. Poza wysoką jakością wykonania, cechuje je estetyczny wygląd, który Klient dopasowuje do swoich potrzeb: posiadamy dwa wzory falban do wyboru, oraz duży wybór tkanin w pasy i tkanin jednolitych. Kolor konstrukcji to również wybór Klienta!

Nasze markizy posiadają napędy elektryczne Somfy z 5-letnią gwarancją. Sterowanie może się odbywać: przy pomocy korby, przy pomocy silnika z przełącznikiem naściennym lub przy pomocy silnika z pilotem radiowym. Dodatkowo możliwe są silniki z opcją zwijania korbą w przypadku braku prądu. Dostępne są także czujniki zwijające markizę automatycznie na wietrze. Konwencjonalny czujnik wiatru bada jego siłę i zwija markizę przy zbyt silnym wietrze! Czujnik drgań powoduje zwinięcie markizy przy zbyt gwałtownych ruchach konstrukcji spowodowanych silnym wiatrem.