56 494 31 06
ul. 18 Stycznia 19, 87-300 Brodnica

ŻALUZJE PIONOWE

Verticale

Żaluzje pionowe są atrakcyjnie wykonane i idealnie pasują do biur, mieszkań, hoteli i innych pomieszczeń. Nasza kolekcja pozwala na najbardziej wyszukane aranżacje wnętrz, obejmuje wiele wzorów i kolorów tkanin oraz duży wybór PCV. Verticale dodadzą uroku każdemu z miejsc, w których przebywasz i jednocześnie stworzą odpowiednią atmosferę do wypoczynku, zabawy czy pracy z komputerem.
Verticale posiadają wiele zalet: umożliwiają podział pomieszczenia lub stanowsik pracy, posiadają od 20% do 100% przenikalności światła słonecznego, a odpowiednia regulacja kąta pasów pozwala na rozproszenie światła w sposób odpowiedni dla potrzeb Klienta.

Verticale mogą być motnowane do sufitu, do ściany lub we wnękę okienną.

ŻALUZJE POZIOME

Żaluzje 25 mm

Żaluzje poziome o szerokości lamel 25 mm, są najpopularniejszym rodzajem żaluzji aluminiowych. Dzięki prostocie konstrukcji, wszechstronności zastosowań i ich funkcjonalności jest to bardzo popularny element dekoracji okien i wnętrz. Wykonane z wysokiej jakości materiału odbijają 98% światła słonecznego, a bogata paleta kolorów umożliwia dopasowanie ich do każdego pomieszczenia.

Żaluzje 16 mm 

W tym rodzaju żaluzji tradycyjna rynienka została zastąpiona nową, elegancką rynną. Sterowanie żaluzją odbywa się za pomocą koralika, a wkręty montażowe ukryte zostały pod estetyczną osłoną.

Żaluzje te sprawiają wrażenie lekkości i delikatności zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach i na małych oknach. To idealne rozwiązanie do montażu we wszystkich nowoczesnych oknach PVC, aluminiowych czy drewnianych.

Żaluzje drewniane 

Wykonane są z wysokiej jakości drewna. Odpowiednie dla osób ceniących sobie naturalność i względy ekologiczne. Bogata gama kolorów pozwala na idealny dobór żaluzji do wnętrza. Możliwy montaż do skrzydeł okien lub do ściany. Dostępne są w dwóch rozmiarach: 25mm oraz 50 mm.