Nasza oferta: Bramy

Przeglądaj oferty w podkategoriach:

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy Garażowe

Wykonane z paneli o grubości 40 mm, stal wypełniona bezfreonową pianką poliuretanową o różnej strukturze powierzchni zewnętrznej. Panel pokryty poliestrem, z zabezpieczeniem uniemożliwiającym przytrzaśnięcie palców.

Możliwość montażu przeszkleń. Na indywidualne zamówienie możliwość wykonana bramy w dowolnym kolorze z palety RAL.

Bramy Przemysłowe

Wykonane z paneli o grubości 40 mm, stal wypełniona jest bezfreonową pianką poliuretanową z podwójnym wzmocnieniem. Prowadzenia bramy wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo.
Podstawowym przeznaczeniem jest zamknięcie otworów obiektów budowlanych, ochrona przed czynnikami atmosferycznymi, poprawienie izolacji termicznej budynków a także ograniczenie możliwości dostępu do obiektu osób trzecich.

 

BRAMY ROLOWANE

Bramy Garażowe

Bardzo ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca - brama pracuje w płaszczyźnie pionowej. Rolowane bramy garażowe to rozwiązanie wszechstronne, ponieważ bramę można zamontować zarówno w budynkach nowopowstałych jak i już istniejących. Bramy te są dobrym rozwiązaniem w przypadku gdy podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. 

Bramy Przemysłowe

Posiadają bardzo bezpieczne rozwiązania. Standardowo wyposażone są w trzy rodzaje zabezpieczeń: awaryjny system otwierania bramy, zabezpieczenie przed samoczynnym rozwinięciem się pancerza, zabezpieczenie przed przygnieceniem. Kolejną zaletą bramy przemysłowej jest jej praca w płaszczyźnie pionowej - pozwala to na swobodne manewrowanie pojazdami znajdującymi się w pobliżu bramy.

Czytaj więcej   

Nasza oferta

Skontaktuj się z nami

ŻAL-MIX Stanisław Smulski
ul. 18 Stycznia 19, 87-300 Brodnica
 Telefony:
Brodnica: 56 494 31 06 / +48 604 341 176
 E-mail:
Brodnica: biuro@zalmix.pl

Zapraszamy do polubienia naszego konta na facebook'u

 Godziny otwarcia:

Pn - Pt.: 9:00-17;00
Sob.: 9:30-13:00

Strona główna     /     Oferta     /     Nasze usługi     /     Aktualności/Promocje     /     O Firmie     /     Kontakt
© 2024 ŻAL-MIX. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie asmedia.pl
Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych i prawidłowego jej funkcjonowania. Możesz zaakceptować pliki cookies lub wyłączyć je w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.