Nasza oferta: Moskitiery

Przeglądaj oferty w podkategoriach:

Moskitiery w ramce

Najbardziej powszechne rozwiązanie, które pozwala na pozbycie się wszelkich insektów. Ramka przytwierdzona jest w sposób bezinwazyjny do okna i nie przeszkadza w jego otwieraniu czy zamykaniu. Wykonana z profilu aluminiowego oraz siatki z włókna szklanego pokrytego PCV. Możliwe wykonanie moskitiery z łukiem!

Jako producenci moskitier w ramce możemy zagwaranotwać wysoką jakość produktu!

                              

Moskitiery drzwiowe

Przeznaczone do zabezpieczenia otworów drzwiowych. Wykonane są ze wzmocnionego profilu, montowane na zawiasach. Szczelność moskitiery gwarantują: zamki magnetyczne oraz uszczelka szczotkowa umieszczona na całym obwodzie.

Moskitiery rolowane

To nowy i bardzo wygodny sposób na pozbycie się dokuczliwych insektów z pomieszczenia. Oferujemy trzy systemy moskitier rolowanych: pionowe, poziome-przesuwne oraz pionowe łańcuszek.

   

 

Czytaj więcej   

Nasza oferta

Skontaktuj się z nami

ŻAL-MIX Stanisław Smulski
ul. 18 Stycznia 19, 87-300 Brodnica
 Telefony:
Brodnica: 56 494 31 06 / +48 604 341 176
 E-mail:
Brodnica: biuro@zalmix.pl

Zapraszamy do polubienia naszego konta na facebook'u

 Godziny otwarcia:

Pn - Pt.: 9:00-17;00
Sob.: 9:30-13:00

Strona główna     /     Oferta     /     Nasze usługi     /     Aktualności/Promocje     /     O Firmie     /     Kontakt
© 2024 ŻAL-MIX. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie asmedia.pl
Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych i prawidłowego jej funkcjonowania. Możesz zaakceptować pliki cookies lub wyłączyć je w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.